NEWSLETTER - PRACA NA E-MAIL
ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Magazynier

Zawód: Magazynier
Miejsce pracy: Sucha Beskidzka
Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Firma ROOD-DREW zajmuje się od wielu lat produkcją mebli woskowanych i ogrodowych. Zajmujemy się także kompleksową aranżacją i wyposażeniem wnętrz. Nasze produkty znajdują miejsce w sypialniach, salonach, garderobach, łazienkach, przedpokojach, poddaszach oraz kuchniach, a także jako wyposażenie biur, salonów wystawienniczych i hoteli.

Produkujemy meble najwyższej jakości, z drewna litego. Meble są maksymalnie dostosowane do państwa wymagań, biorąc pod uwagę jakość, kolorystykę, materiały oraz cenę. Doświadczenie które posiadamy w produkcji mebli, jest tego gwarantem.

Opis stanowiska:

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Magazynier

  • czyszczenie mebli
  • przegląd mebli
  • pakowanie mebli sosnowych
  • załadunek mebli na auto dostawcze

Wymagania:

  • sprawnośc fizyczna
  • umiejętność pracy w zespole
  • dyspozycyjność
  • zdolności manualne
  • chęci do pracy

Firma oferuje:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • dodatkowe premie
  • możliwość zdobycia cennych umiejętności
  • pracę od pon-pt + co drugą sobotę

Jak aplikować - informacje

Kontakt:

Poszukiwane zawody Sucha Beskidzka